top of page
Stocky-Kağıt-Çanta

STOCKY SERVİS KAĞITLARI

  Gıda ve hediye sektöründe yaygın olarak kullanılan kese kağıtları genellikle 40gr şamua kraft, sülfit ve yağlı gibi malzemelerden imal edilmiştir ve gıdaya uygundur.İçindeki ürünü göstermesi açısından pencereli modelleri tercih edebileceğiniz gibi, penceresiz ve yağ geçirmez özelliği olan çeşitleri de mevcuttur. Bunun yanında Çatal Bıçak Zarfları, Amerikan Servis, Sandviç ve Pastane kese kağıtları, Tepsi altı kağıt, Oto Paspas gibi kağıt ürünlerinin imalatını yapabiliyoruz.

 

Teknik bilgi, Ebat ve fiyatlar için bize ister mail isterseniz telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Paper bags, which are widely used in the food and gift industry, are generally made of materials such as 40gr chamois kraft, sulfite and oily and are suitable for food. You can choose models with windows to show the product inside, as well as varieties with windowless and oil-proof properties. In addition, we can produce paper products such as Cutlery Envelopes, Placemats, Sandwich and Patisserie Paper Bags, Paper Under Tray, Car Mats.

stocky-ambalaj kağıdı-çatal bıçak zarfı
amerikan-servis-tepsi-altı-kağıt-servis-ürünleri

- plastik kullan at yemek setleri - logo baskılı ıslak mendil - Logolu Islak Mendil - dijital baskılı mendil - sıcak soğuk havlu

bottom of page