Küçük Reklam üretiyoruz..

  Mendil Fabrikası , yeni fikirleri, farklı bakış açısı ile her günü  ilk gün gibi heyecanlı , kararlı, insana ve düşüncelere saygılı,  yaşanabilecek zorluklar karşısında cesaretli, detaycı ve dikkatlidir. Müşteri ilişkilerinde gizlilik değerlerine özen göstermek ve  müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışabilmek önceliğimizdir.

 

  Mendil Fabrikası olarak, firmanız logosu ile tek kullanımlık ürünleri, yenilikçi ve farklı bir çizgide sunmaya çalışıyoruz.Oteller, Cafeler, Restaurantlar,  Barlar, Hastaneler, Pastaneler, Catering firmaları, Seyahat firmalarına hizmet veriyoruz. Kurumsal kimlikleri ile faaliyet gösteren müşterilerimizin özenle oluşturmaya çalıştıkları markalarının kıyafetini giyip, ekibe dahil oluyor ve  marka değerini arttırabilmek için  birlikte çalışıyoruz.

  Marka değerinizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızın her aşamasında  Profesyoneller ile birlikte, büyük bir titizlik ile çalışıyoruz.Biliyoruz ki etkili bir reklam, doğru noktada gerçekleşir.Bizler markanızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için sizlere yeni fikirler, tasarımlar sunuyoruz.

MENDİLFABRİKASI   

We produce small advertising ..

  The Wipes Factory is excited, determined, respectful to people and thoughts, courageous, detailed and careful in the face of the difficulties that may be experienced every day like the first day with its new ideas and different point of view. It is our priority to pay attention to the confidentiality values ​​in customer relations and to work long-term with our customers.

  As Wipes Factory , we are trying to present disposable products with your company logo in an innovative and different line. We wear the clothes of the brands that our customers working with their corporate identities and try to create with care, we join the team and work together to increase the brand value. 

 

  At every stage of our efforts to increase your brand value, we work with professionals with great care. We know that an effective advertisement takes place at the right point.

MENDİLFABRİKASI