Islak Mendil - Refreshing Towel

 

Islak Mendiller,Hijyenik ortamda kalite standartlarına uygun olarak tesisimizde üretilmektedir. Kullanılan tüm hammaddeler ''A Kalite'' ürünler olup istenildiği takdirde çözüm ortağımız olan firmaların bilgileri ve belgeleri müşterilerimiz ile paylaşılabilmektedir.

Wet wipes,produced in our facility in accordance to quality standards in hygienic environment.All used raw materials are "A Quality" products and if requested, information and documents of our solution partners can be shared with our customers.

İkram Seti - Catering Set

 

Paket servis için üretilen yemek setleri hijyenik olarak hazırlanmaktadır. Markanızın oluşmasında ufak ama keskin detaylardır.Kullanılan A Kalite hammaddeler ile müşterilerinize güven ile sunabilirsiniz. İstenilen içeriğe göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

All food sets produced for delivery are prepared hygienically.They are small but sharp details in the formation of your brand. A Quality raw materials can be used with confidence to your customers. Pricing is made according to the desired content.

  • İnstagram
  • Facebook
  • Pinterest