top of page

Baskılı Karton Bardak

Düzenlenen FUAR, KONGRE, SEMİNER ve benzeri aktivitelerde markanızı ne kadar ön plana çıkartabilirseniz, akılda kalmak o kadar kolaylaşıyor.


FUAR, KONGRE, SEMİNER vb. aktivitelerinizde iletişime geçtiğiniz hedef kitlenize marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlayacak üzerinde şirket logonuzu ve/veya marka adınızı taşıyan karton bardak ve karton tabak mecralarını kullanımınıza sunuyor. İhtiyacınıza göre önemli bir toplantınızdan, 3000’er adet tüketebileceğiniz bir fuar katılımına kadar marka iletişiminizi geliştirecek yüksek kalitede, baskılı ürünleri 1 hafta gibi kısa bir sürede teslim ediyoruz.
En özel anlarınızı ölümsüzleştiren, sevdiklerinize kendinizi özel hissettiren ürünleri sevgi ile üretiyoruz.Türkiye'nin dört bir yanına kişiye özel ürünlerinizi gönderiyoruz. Siz değerli tüketicilerimizi de Mendil Fabrikası ailesinin bir parçası olarak görmekten büyük mutluluk duyacağız.


Sıvıyı uzun süre muhafaza eder.,Kalın kartonu sayesinde elinizi sıcaktan korur.,%100 geri dönüstürülen malzemeden üretilmistir.Düşük miktarlarda üretim yapılabilmektedir.Değişken görsel basılabilmektedir.
Lütfen talepleriniz için info@mendilfabrkasi.com.tr adresinden bizim ile irtibata geçiniz.27 görüntüleme0 yorum

Kommentare


bottom of page